Teatr Maska - Nie do wiary! W bibliotece kryją się czary - 10.05.2017r.

10 maja w Bibliotece Publicznej w Kostrzynie wystąpili aktorzy Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa z promującym czytelnictwo spektaklem „Nie do wiary! W bibliotece kryją się czary.” Była to zabawna opowieść o Tosi, która pewnego dnia postanowiła zostać czytelnikiem miejscowej biblioteki. Tajemnicze zaklęcie zaprowadziło ją do magicznego miejsca opisanego w starej księdze, dzięki czemu dziewczynka poznała nowych przyjaciół i przeżyła razem z nimi niezwykłe przygody. Przedstawienie uświadomiło młodym widzom, że książki są nie tylko skarbnicą wiedzy i informacji, lecz także zapewniają rozrywkę, przenosząc nas w fantastyczny świat magii i wyobraźni.