Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kostrzyn - Koncert edukacyjny - „Operowe opowieści według Stanisława Moniuszki” - 03.01.2018r.

3 stycznia w Bibliotece Publicznej odbył się pierwszy w tym roku koncert edukacyjny z cyklu „Pan Lupa i przyjaciele z wizytą u kompozytorów europejskich”. Tym razem muzycy z Agencji Artystycznej Art-Bonsai zaprezentowali młodej publiczności opery i pieśni Moniuszki do wierszy polskich poetów z epoki romantyzmu. Poszukali oni także wspólnie z dziećmi odpowiedzi na niezwykłe pytania: co straszy na dworze, kim jest Halka oraz czym zajmuje się prząśniczka?