Franklin i książka z biblioteki - 25.01.2018r.

25 stycznia Oddział dla Dzieci i Młodzieży odwiedzili uczniowie z klasy 1B ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie. Dzieci z zapałem przebrnęły przez szeregi regałów wypełnionych książkami do bibliotecznego zakątka czytelniczego, gdzie wysłuchały opowiadania “Franklin i książka z biblioteki”. Sympatyczny żółwik pomógł pierwszoklasistom poznać podstawowe zasady obowiązujące podczas wypożyczania książek i korzystania z naszej biblioteki, a kolorowanka umiliła i ubarwiła spędzony tu czas. Młodzi uczniowie chętnie pytali o księgozbiór oraz interesujące ich książki i obiecywali, że jeszcze tu wrócą, by wypożyczyć te upatrzone. Wizyta pierwszoklasistów zakończyła się zwiedzaniem całego budynku naszej biblioteki.