Zakończenie spotkań Klubu Małego Czytelnika

5 maja zakończył się cykl spotkań w Klubie Małego Czytelnika. W roku 2017/2018, ze względu na duże zainteresowanie, zajęcia, w których uczestniczyły dzieci razem z rodzicami, odbywały się dwa razy w tygodniu. Podstawą za każdym razem było czytanie krótkiego utworu literackiego i wykonanie pracy plastycznej. Wśród poznanych książek były m.in. : Opowieści z parku Percy'ego, Kicia Kocia: zima, Elmer i ciocia Zelda, Miasteczko z bajki, Mały Miś. W grudniu i maju zorganizowane zostały zajęcia plastyczne prowadzone przez Panią Gordziejczyk, a w styczniu bal karnawałowy dla naszych najmłodszych czytelników. Na ostatnim, przedwakacyjnym spotkaniu nasi milusińscy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Do zobaczenia jesienią :)