Warsztaty plastyczne w bibliotece – 30.07 - 03.08.2018r.

Wakacyjne warsztaty plastyczne w Bibliotece Publicznej w Kostrzynie rozpoczęły się 30 lipca i zakończyły 3 sierpnia. Mali artyści po okiem Pani Danuty Gordziejczyk i wspomagani przez rodziców, w trakcie codziennych dwugodzinnych zajęć, z wielką pasją i zaangażowaniem tworzyli swoje dzieła. Wśród nich znalazły się ozdoby z filcu, kukiełki z kulek styropianowych, bibułek i skrawków tkanin, przedmioty z drewna, ceramiki oraz szkła zdobione techniką serwetkową czyli decoupage. W ostatnim dniu zajęć dzieci rozmaitymi metodami i z różnych materiałów wykonały letnie kwiaty. Wszystkim uczestnikom spotkań serdecznie dziękujemy, zwłaszcza, że były to bardzo upalne dni.