„Doktor Dolittle i jego przyjaciele” - 10.05.2019r.

10 maja na zaproszenie Biblioteki Publicznej do Kostrzyna przyjechał TEATR KRAK-ART z przedstawieniem zatytułowanym „Doktor Dolittle i jego przyjaciele”. Jest to opowieść o najsłynniejszym weterynarzu świata, który w każdej chwili gotowy jest aby nieść pomoc chorym i skrzywdzonym stworzeniom. Tym razem Doktor Dolittle pojawił się na Czarnym Lądzie gdzie pomógł chorej Małpce, Żyrafie, Zebrze, Wężowi i Hipopotamowi, a jego przyjaciele odwdzięczyli mu się, ratując go z niewoli kłusownika i handlarza zwierząt. Głównym przesłaniem spektaklu było nauczenie dzieci empatii i wrażliwości w stosunku do zwierząt.