konkurs na facebooku “czy znasz tę ilustrację”

30.12.20

Ferie zbliżają się wielkimi krokami, a Biblioteka Publiczna przygotowała dla dzieci i młodzieży kilka niespodzianek. Na początek szybki konkurs “Czy znasz tę ilustracje?” Od poniedziałku 4 stycznia 2021 r. do piątku 15 stycznia 2021 r. codziennie (od pon-pt) w okolicy południa będziemy publikować na Facebooku jedną ilustrację ze znanej i lubianej książki. Zadaniem dla dzieci i młodzieży (bez względu na wiek 😉) jest wpisanie w komentarzu do zdjęcia tytułu książki/bajki/ opowiadania/wiersza oraz jego autora. Rodzice mogą pomagać swoim pociechom.

Pierwsza osoba, która wykona zadanie prawidłowo otrzyma słodką nagrodę niespodziankę. Słodkości będą do odbioru w Bibliotece Publicznej w Kostrzynie do końca stycznia.

A więc bądźcie czujni i odpowiadajcie na pytanie ” Czy znasz tę ilustrację”?

konkurs czy znasz tę ilustracje