OD JUTRA BIBLIOTEKA OTWARTA DLA CZYTELNIKÓW W REŻIMIE SANITARNYM

12.04.21

Informujemy, że od dnia 12 kwietnia Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kostrzyn wznawia działalność w ścisłym reżimie sanitarnym.
Biblioteka oraz sklep będą czynne w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

ZASADY WYPOŻYCZEŃ:

1.Zadzwoń lub napisz do biblioteki i zamów książkę:

WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH Telefon: 61-8178-382Mail: wypozyczalnia@bibliotekabiblioteka-kostrzyn-pl

ODDZIAŁ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Telefon: 61-8178-382Mail: dzieci@bibliotekabiblioteka-kostrzyn-pl

FILIA W GUŁTOWACH I IWNIE Telefon: 665-162-628Mail: gultowy@bibliotekabiblioteka-kostrzyn-plFILIA W SIEKIERKACH WIELKICH Telefon: 665-307-784

FILIA W CZERLEJNIE Telefon: 665-135-880

2.Po skompletowaniu zamówienia bibliotekarz umówi datę i godzinę odbioru książki.

3. Czytelnicy, którzy chcą tylko oddać książki w Kostrzynie, mogą je zostawić w koszyku na parterze biblioteki. Bardzo prosimy Czytelników, aby pamiętali, że:

-w bibliotece publicznej i wszystkich filiach obowiązuje nakaz prawidłowego noszenia maseczek (na nosie i ustach)-przy wejściu należy zdezynfekować dłonie
-Czytelnicy nie mają dostępu do półek, wszystkie książki podaje bibliotekarz
– w sklepie może znajdować się wyłącznie jeden klient.

PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ I CIERPLIWOŚĆ. DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ, ABY WSZYSCY CZYTELNICY I KLIENCI BYLI SPRAWNIE I KOMPLETNIE OBSŁUŻENI. MAMY DLA PAŃSTWA MNÓSTWO NOWOŚCI I CZEKAMY NA WAS Z UTĘSKNIENIEM.

DO ZOBACZENIA!

notatnik informacja o wznowieniu działalnosci przez biblioteke od 12 kwietnia