SPOTKANIE Z EDUKATORKĄ ŻYWIENIOWĄ PANIĄ MARZENĄ ŻUREK

4.08.21

W ramach plenerowych spotkań przy Stacji Książki 20 lipca odbyło się kolejne Senioralne Zgrupowanie. Tym razem Park Miejski odwiedziła Pani Marzena Żurek – dietetyk i promotorka zdrowego żywienia. Pani Marzena opowiedziała o prawidłowych i zdrowych połączeniach żywieniowych oraz o podstawowych zasadach, które każdy człowiek powinien wcielić do swojego sposobu odżywiania. Uczestnicy spotkania mogli także poddać się badaniu składu ciała na profesjonalnym analizatorze Tanita. Wszystkim zainteresowanym zdrowym trybem życia serdecznie polecamy dwie książki autorstwa naszego gościa dostępne w kostrzyńskiej Bibliotece Publicznej. Poradniki “Dieta dorosłego człowieka” oraz “Żywieniowe przygody Tobiego, kotka psotliwego” w przystępny i ciekawy sposób przybliżają starszym i młodszym czytelnikom temat zdrowej diety.

2 poradniki żywieniowe pani Marzeny Żurek dla dzieci i dorosłych, książki do wypożyczenia w Bibliotece w Kostrzynie