walentynki w bibliotece publicznej miasta i gminy kostrzyn

8.02.21

Kochani Czytelnicy!

Walentynkowy tydzień czas zacząć. Przygotowaliśmy dla Was sympatyczną zabawę z tematyką miłosną w tle.

Każdy czytelnik, który w dniach od 8 do 12 lutego przyjdzie do Biblioteki Publicznej w Kostrzynie otrzyma krzyżówkę walentynkową. Należy ją rozwiązać, ułożyć ciekawe zdanie z użyciem hasła i zwrócić do biblioteki do 15 lutego. Wypełnioną krzyżówkę można także przesłać mailem (skan lub zdjęcie) na adres: biblioteka@biblioteka-kostrzyn.pl

Uwaga! Dorośli czytelnicy odbierają krzyżówkę WYŁĄCZNIE w Bibliotece Publicznej w Kostrzynie, natomiast dzieci i młodzież mogą odebrać krzyżówki zarówno w Bibliotece Publicznej w Kostrzynie, jak i w filiach w Czerlejnie, Siekierkach Wielkich, Iwnie i Gułtowach.

Spośród wszystkich rozwiązanych krzyżówek każda z filii oraz Biblioteka Publiczna w Kostrzynie wybiorą trzy najciekawsze zdania a ich autorzy otrzymają słodkie nagrody niespodzianki.

REGULAMIN ZABAWY

Plakat informujący o krzyżówce walentynkowej

PONADTO

Biblioteka Publiczna w Kostrzynie proponuje “Randkę w ciemno” z … książką.

Nie wiesz jak spędzić walentynki? Masz ochotę na ciekawy i atrakcyjny walentynkowy wieczór? To może randka w ciemno z książką?

Randka w ciemno to prawdziwa niespodzianka, może być ekscytująca, daje szansę na coś nowego, uczy, bawi i sprawia, że w naszym życiu pojawia się dreszczyk emocji. Wszystkich zainteresowanych czytelników zapraszamy 12 lutego do Biblioteki Publicznej w Kostrzynie. Walentynkowy weekend będzie na pewno literacką ucztą.

Zdjęcie: pixabay.com