akcja “zabierz książkę na wakacje”

22.06.24

Jeśli latem chętnie wypoczywasz przy dobrej lekturze, a dodatkowo lubisz robić zdjęcia, to ta zabawa jest właśnie dla Ciebie! Zabierz książkę na wakacje i udowodnij, że czytać można wszędzie!

• Sfotografuj się z książką, którą czytasz podczas wakacyjnego relaksu lub zrób zdjęcie książki w ciekawym wakacyjnym plenerze, np. na Chińskim Murze, przy Kostrzyńskiej Tężni lub na własnym, przytulnym tarasie.
• Wyślij zdjęcie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: wypozyczalnia@biblioteka-kostrzyn.pl w terminie od 22 czerwca do 22 września.
• Akcja skierowana jest do osób dorosłych (wiek 18+).
• Nadesłanie zdjęcia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego tutaj
• Z nadesłanych zdjęć biblioteka stworzy fotogalerię na stronie internetowej oraz na naszym fb.
• Dla uczestników zabawy przewidziane są niespodzianki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!