akademia przyrodnika żubra pompika w gułtowach

17.05.23

Klasa pierwsza SP w ramach lekcji bibliotecznych w filii w Gułtowach wzięła udział w projekcie wydawnictwa Media Rodzina “Akademia Przyrodnika Żubra Pompika”. Głównym zadaniem projektu było przeczytanie trzech z sześciu wskazanych książeczek o przygodach sympatycznego żubra. Otrzymaliśmy materiały pomocnicze: karty pracy, naklejki, dyplomy oraz zadania do każdej książki. Klasa pierwsza z Żubrem Pompikiem poznała obieg wody w przyrodzie, formy ukształtowania terenu i pory roku w puszczy. Była przy tym naprawdę świetna zabawa. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i prezent od biblioteki – książeczki. Dodatkowo upominki za zwycięstwo w plebiscycie Oszczędnej kropelki otrzymały trzy dziewczynki.

Dzieci w bibliotece podczas lekcji o Żubrze Pompiku.