biblioteka publiczna miasta i gminy kostrzyn zamknięta od 20 marca do 9 kwietnia

19.03.21

BIBLIOTEKA NIECZYNNA DLA CZYTELNIKÓW OD 20 MARCA DO 9 KWIETNIA

Kochani Czytelnicy! W związku z bardzo wysoką liczbą zakażeń Covid 19, w nawiązaniu do rekomendacji wydanych przez Bibliotekę Narodową i w oparciu o Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 marca informujemy, że Biblioteka Publiczna w Kostrzynie oraz wszystkie filie będą zamknięte i nie będą organizowane wypożyczenia książek. Ten czas poświęćmy na wyciszenie, przygotowanie się do Świąt Wielkanocnych, a przede wszystkim pozostańmy w domach i nie narażajmy siebie i swoich bliskich. Mamy nadzieję, że trzy tygodnie szybko miną i już wkrótce będziemy mogli spotkać się w naszych wypożyczalniach. Tymczasem życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości.

Kartka z notatnika z informacja, dotyczaca zamknięcia biblioteki z powodu koronawirusa od 20 marca dp 9 kwietnia