KONKURS Z OKAZJI DNIA DZIECKA

1.06.21

Z okazji DNIA DZIECKA Biblioteka Publiczna przygotowała konkurs z myślą o dzieciach. Wszak wszyscy jesteśmy dziećmi, więc konkurs jest dla każdego. Poniżej prezentujemy 21 zdjęć dzieci.

To osoby, która dobrze znacie. Przedstawiciele różnych zawodów lub osoby publiczne. Zadaniem konkursowym jest dopasowanie do ponumerowanych zdjęć nazwisk osób, które się na nim znajdują.

Zadanie nie jest łatwe, dlatego poniżej przygotowaliśmy listę nazwisk.

WAŻNA INFORMACJA ‼️Prawidłowe odpowiedzi wysyłamy mailem na adres biblioteka@biblioteka-kostrzyn.pl w terminie do POŁNOCY! Maile, które zostaną wysłane później, nie będą brane pod uwagę. Zagłosować można także bezpośrednio podczas wizyty w bibliotece w Kostrzynie.

Nagrodami w konkursie są słodkie niespodzianki. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się jutro, tj. 2.06.2021 r.

DO DZIEŁA!

1. Adamska Krystyna