MOJA, TWOJA, NASZA – BIBLIOTEKA! – XX TYDZIEŃ BIBLIOTEK

9.05.23

W 2023 roku obchody Tygodnia Bibliotek przypadają na okres od 8 do 15 maja, właśnie teraz swoje święto mają wszyscy fani czytania. A jeśli już czytać to najlepiej coś godnego polecenia, coś co każdy szanujący się czytelnik powinien znać. Zachęcamy więc wszystkich sympatyków naszej biblioteki do wybrania „Książki nad książkami” z księgozbioru Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Kostrzyn. Prosimy o zgłaszanie propozycji książek, które Was wzruszyły, rozbawiły, zachwyciły, zarówno z zakresu lekturowej klasyki jak i wydawniczych perełek ostatnich lat. Lista stu naszych propozycji, którymi można się sugerować znajduje się tutaj Książka nad książkami . Głosujemy na maksymalnie 1-3 tytuły: pocztą elektroniczną na adres: wypozyczalnia@biblioteka-kostrzyn.pl lub podczas osobistej wizyty w bibliotece. Drodzy bibliofile podzielcie się swoimi opiniami i recenzjami, a dzięki Wam będziemy mogli stworzyć subiektywny ranking naszego księgozbioru.