PASZPORT CZYTELNICZY – odbierz i podróżuj z książkami

29.06.22

Kochani Czytelnicy!!
Zapraszamy po raz drugi do letniej akcji pod hasłem PASZPORT CZYTELNICZY

Jeśli lubisz czytać, odwiedź Bibliotekę Publiczną w Kostrzynie lub filię biblioteczną w Gułtowach, Iwnie, Siekierkach, Czerlejnie i weź udział w naszej zabawie.

Przyjdź, odbierz paszport i wypełnij go, podróżując po literackim świecie. W paszporcie należy wpisać tytuł wypożyczonej książki oraz ulubiony cytat, narysować głównego bohatera, zaznaczyć na mapie, z której części świata pochodzi autor, a także zapisać najmilsze chwile wakacji. Przy każdej kolejnej wizycie właściciel paszportu otrzyma stempelek w odpowiednim miejscu – jak w prawdziwym paszporcie. Paszport może stać się rodzajem czytelniczego pamiętnika, który – znaleziony po latach – wywoła miłe wspomnienie.
Zapraszamy do udziału w zabawie, która będzie trwała przez całe wakacje.
Akcja przeznaczona jest dla czytelników w wieku do 15 lat.
Paszport traci swoją ważność 1 września 2022 r. Każdy kto w terminie do 9 września pokaże w Bibliotece Publicznej w Kostrzynie lub filii uzupełniony paszport otrzyma upominek.

ZACZYTANYCH WAKACJI!!!!

plakat na żółtym tle samochód z walizkami i informacja o paszporcie czytelniczym