Spotkanie z adamem woronowiczem

25.04.24

Cóż to był za dzień! W środę 24 kwietnia Kostrzyna przyjechał na spotkanie z widzami aktor teatralny, filmowy i serialowy, Adam Woronowicz. Z przytupem i małym wyprzedzeniem rozpoczęliśmy Tydzień Bibliotek (8-15 maja). Spotkanie prowadził Tomasz Szwarc, prezes Stowarzyszenia Twórcze Horyzonty. Adam Woronowicz z humorem, ale szczerze i otwarcie opowiadał o swoim zawodzie aktora, o doświadczeniach i rozwoju kariery. Uczestnicy spotkania zadawali pytania, poruszali wątki konkretnych kreacji filmowych. Na zakończenie spotkania aktor poświęcił widzom swoja uwagę, pozował do zdjęć, dawał autografy i z każdym zamienił kilka zdań.

Adam Woronowicz składa autograf.
W holu biblioteki siedzi zgromadzona publiczność na spotkaniu z  Adamem Woronowiczem.