Tytuł Templum Libri dla Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Kostrzyn

23.05.23

19 maja w budynku Concordia Design w Poznaniu odbyła się uroczystość z okazji Wielkopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Na zaproszenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka i Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury Małgorzaty Grupińskiej- Bis przybyli dyrektorzy bibliotek, bibliotekarze i bibliotekarki z całej Wielkopolski.
Podczas spotkania zostały wręczone nagrody za działalność w 2022 r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kostrzyn została uhonorowana nagrodą Templum Libri za osiągnięcie wysokich wyników czytelnictwa w województwie wielkopolskim.

Serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie władzom województwa i Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury. Szczególne ukłony i wyrazy wdzięczności kierujemy wobec naszych Czytelników i Czytelniczek, ponieważ ten tytuł jest również Państwa zasługą.

Na zdjęciu dyrektorzy bibliotek uhonorowanych nagrodą Templum Libri.