ZMIANA GODZIN PRACY BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W KOSTRZYNIE

27.10.20

Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Kostrzyn informuje, że w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy w całym kraju Biblioteka Publiczna w Kostrzynie zmienia godziny pracy.Wypożyczalnia dla dorosłych, Oddział dla dzieci oraz sklep od poniedziałku 26 października 2020 r. będą czynne w godzinach od 9.00 do 17.00.W soboty Biblioteka jest czynna normalnie od 9.00 do 13.00.

Filie w Gułtowach, Iwnie, Czerlejnie i Siekierkach Wielkich pracują bez zmian.

Zaleca się, aby czytelnicy wcześniej zgłaszali telefonicznie lub mailowo chęć wypożyczenia konkretnej książki. Pracownicy biblioteki przygotują zamówione pozycje książkowe. Istnieje również możliwość zamówienia książek poprzez katalog online.Zamówione publikacje będzie można odebrać w dogodnym terminie. Zwrot książek odbywa się bez zmian. Każda publikacja podlega 3 dniowej kwarantannie, zgodnie z wytycznymi Biblioteki Narodowej. Przypominamy, że nie wolno dezynfekować książek żadnymi środkami we własnym zakresie, gdyż jest to szkodliwe dla papieru.

Zamówienia:

Mail: wypozyczalnia@biblioteka-kostrzyn.pl

dzieci@biblioteka-kostrzyn.pl

Katalog: https://www.kostrzyn-bpmig.sowwwa.pl/

Filia w Czerlejnie: tel. 665-135-880

Filia w Iwnie i Gułtowach: tel. 665-162-628

Filia w Siekierkach Wielkich: tel. 665-307-784

Ponadto przypominamy, że w budynku Biblioteki Publicznej w Kostrzynie oraz w filiach należy bezwzględnie stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia w myśl zasady DDM: DYSTANS, DEZYNFEKCJA, MASECZKA.